15/8/2023 : FEEST van onze vereniging Voor Kruis en Beeld in de OLV-Kathedraal

Op 15 augustus om 12.00 wordt een speciale viering gehouden: het is dan de feestdag van onze vereniging Voor Kruis en Beeld. Deze viering wordt verzorgd in samenwerking met de Engelstalige gemeenschap van Antwerpen en gaat in twee talen Engels/Nederlands door.

Alle leden, vrienden van de Antwerpse Madonna's en sympathisanten zijn van harte welkom. Achteraf heffen we het glas op het afgelopen en komende jaar in de Plek, de bistro van de kathedraal.  

We use cookies
Wij gebruiken cookies op onze website. Sommige zijn essentieel voor de werking van de site, andere helpen ons om deze site en de gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kunt zelf beslissen of u cookies wilt toestaan ​​of niet. Houd er rekening mee dat als u ze weigert, u mogelijk niet alle functionaliteiten van de site kunt gebruiken.