OLV van AntwerpenWe hopen van ganser harte dat we dit jaar Maria ten Hemel opgenomen samen kunnen vieren in de kathedraal

Normaal gezien wordt het beeld  op 14 augustus in een processie rondgedragen rondom de Kathedraal, gevolgd door de eucharistieviering. 

Verder op 15 augustus in het bijzonder voor onze vereniging:

  • Om 12.00 bijzondere eucharistieviering voor alle leden, vrienden van de Antwerpse Madonna's en sympathisanten van Voor Kruis en Beeld, voorgegaan door EH Mannaerts, pastoor van Sint Andries en proost van onze vereniging.
We use cookies
Wij gebruiken cookies op onze website. Sommige zijn essentieel voor de werking van de site, andere helpen ons om deze site en de gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kunt zelf beslissen of u cookies wilt toestaan ​​of niet. Houd er rekening mee dat als u ze weigert, u mogelijk niet alle functionaliteiten van de site kunt gebruiken.